MediaCat

Erdem Bey reklam ajansı kurdu!

Yeni yılın ilk günlerinde reklam sektörüne yeni bir kreatif ajans daha katıldı: Budaai.

Erdem Bey reklam ajansı kurdu!

Yeni yılın ilk günlerinde reklam sektörüne yeni bir kreatif ajans daha katıldı: Budaai.

Budaai’nin kurucu başkanı ise, yıllardır radyo ve televizyonlardan tanıdığımız Cenk ve Erdem Bey’lerin Erdem Bey olanı…

Ajansı kısaca, “Herkes için bir iyi vardır ama emin olun, Budaai” cümlesiyle tanımlayan Erdem Bey, Budaai’nin ürettiği her çalışmada gereğinden, beklenenden ve var olandan ötesini yapmayı hedeflediğini belirtiyor. Bunu yaparken de geri dönüşümü yüksek stratejiler geliştirmeyi, yaratıcılığı teşvik etmeyi ve sonuç odaklı çalışmayı baş tacı etmek konusunda ısrarlı. Ajans yıllardır sektörde birçok farklı kampanya ve işe imza atmış deneyimli bir ekibe sahip.

Budaai dijital, görsel, basılı ve outdoor reklamcılık alanlarında güçlü fikirleri ile üretimde bulunma amacını taşıyor. İnternetten televizyona kadar uzanan reklam kampanyalarından endüstriyel tasarım çözümlerine ve sokak aktivitesi fikirlerine, gazete ilanlarından ambalaj tasarımına kadar geniş bir yelpazede üreteceği yaratıcı çalışmalarla da adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Budaai’nin mevcut portföyünde  çalıştığı kurum ve markalar arasında Electro World, Ay Yapım, Ataman İnşaat, Likit İnşaat, Pruva Proje Yönetim  ve Skypro Studio bulunuyor. Ajansın son gerçekleştirdiği çalışma, SON: Dizinin web sitesi Budaai tarafından yapılıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.