MediaCat

En sosyal profesyoneller aranıyor

Ballantine’s tarafından düzenlenen B100 listesi, “Kariyer yetmez, ben sosyal hayatımla da varım” diyenleri bekliyor.

En sosyal profesyoneller aranıyor

Ballantine’s için Project House Dijital Ajans’ın gerçekleştirdiği Ballantine’s B100 web sitesi, 10 Nisan 2012’de start alıp, 22 Mayıs 2012 tarihinde son bularak 6 hafta sürecek.

Yarışma sonunda, kariyerinin yanında ne kadar sosyal olduğunu da kanıtlayarak Ballantine’s100 listesinde ilk 3’e giren genç profesyoneller, birer arkadaşlarıyla beraber İskoçya’nın efsanevi şatosu Linn House’da tatile gitme şansını yakalayacaklar.

Yarışma, iyi bir eğitim almış, kariyer basamaklarını hızla tırmanan, başarılı ve sosyal yaşamda etkin, 18-40 yaş arası genç profesyonelleri hedefliyor. Yarışanların çalıştığı şirketin, mezun oldukları okulların, dünyada ya da Türkiye’deki sıralaması Ballantine’s B100 listesindeki yerlerini belirleyecek.

Başvurular dünyanın en büyük online profesyonel ağı olan Linkedin hesapları üzerinden www.ballantines100.com adresinden yapılacak. Başvuranların puanları, Linkedin’deki kariyer geçmişleri ve B100’deki interaksiyonları ile belirlenecek.

Yarışmacılar, site üzerinden sosyal ağlar aracılığı ile arkadaşlarına sosyal hayatlarıyla ilgili sorular soracak ve gelecek cevaplar ile Ballantine’s B100 listesinde üst sıralara tırmanabilecekler.

Ayrıca; listedeki kişiler arkadaşlarını Linkedin’e üye yapıp, Facebook ve Twitter’da paylaşımlar yaparak ekstra puan toplayıp, listede yukarı sıralara çıkabilecekler. Ayrıca, B100 listesindeki kişiler, iş arkadaşlarının ve Linkedin’deki bağlantılarının listede kaçıncı sırada olduklarını kolaylıkla görebilecekler.  Yarışma süresince, kendilerine haftalık olarak gönderilecek bültenlerle listedeki son gelişmelerden haberdar olabilecekler.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.