En beğenilen şirket Pfizer

Pfizer Türkiye bu yıl iki ayrı dalda birden ilk sırada gösterilerek ilaç sektörünün en beğenilen şirketi oldu.

05.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Aylık iş ve ekonomi dergisi Capital ve GfK Türkiye araştırma şirketi tarafından iş dünyasının liderleri arasında yapılan anket sonuçlarını temel alan ‘Türkiye’nin en beğenilen lirketleri’ araştırmasında, Pfizer Türkiye bu yıl iki ayrı dalda birden ilk sırada gösterilerek ilaç sektörünün en beğenilen şirketi oldu.

Aynı araştırmanın Sürdürülebilir İtibar Liderleri başlığında ise ‘İlaç sektöründe 10 yılın lideri’ seçildi. Bu kategoriye 2002-2011 döneminde sektörlerinde ilk üçte yer alan şirketler dahil edildi. 

Araştırma kapsamında, 8500 yöneticiye online anket gönderildi. Toplamda yüzde 28’i üst düzey, yüzde 61,9’u ise orta düzey yönetici olmak üzere, 500’ün üzerindeki şirketten 1592 yönetici anketi yanıtladı. Araştırmada iş dünyasının ideal şirket kriterleri arasında hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilir şirket olma, yönetim kalitesi ve şeffaflığı ve yenilikçilik ilk sıralarda yer aldı.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.