MediaCat

EMITT’e 60’dan fazla ülke katılıyor!

Turizm fuarı EMITT bu yıl 16’nci kez 9-12 Şubat arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleşecek

EMITT’e 60’dan fazla ülke katılıyor!

EMITT bu yıl 16’nci kez 9-12 Şubat arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleşecek.

Fuar geçen yıl 52 bin 800 yerli ve yabancı turizm profesyoneli tarafından ziyaret edilmişti. EMITT bu yıl fuar alanındaki 11 salonu birden kullanacak ve 60.500 m²’lik bir alanda gerçekleşecek.

16. EMITT Fuarı’na katılımı kesinleşen ülkeler şöyle:
Adigeya, Almanya,  Arjantin, Azerbaycan, Bahreyn, Bulgaristan, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Hırvatistan, Dubai, Ekvator, Fas, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Hindistan, Hırvatistan, Endonezya, İngiltere, İran, İtalya, Japonya, Ürdün, Kenya, Kuwait, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malezya, Mısır, Karabağ, Kazakistan, Kenya, Kırım, Kore, Kuzey Kıbrıs, Küba, Filistin,  Peru, Sırbistan, Slovenya, Güney Afrika, Singapur, Sudan,  Suriye, Tayland,  Tunus,  Tanzanya, Tataristan- RF, Rusya Federasyonu, Özbekistan, Ukrayna, Ürdün, Yemen ve Yunanistan. Güney Afrika Cumhuriyeti, Malezya ve Rusya Fedarasyonu bu sene daha geniş bir katılım gerçekleştirmeye hazırlanırken, Arjantin, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti de ilk defa EMITT’te yerlerini alacak.

Malezya üç yıl aradan sonra yeniden Emitt fuarında
Üç yıl önce Türkiye’deki Malezya Turizm Tanıtma Ofisi’nin faaliyetlerine son veren Malezya, üç yıl aradan sonra İstanbul Turizm Tanıtma Ofislerini yeniden açmaya karar verdi ve EMITT 2012 fuarındaki yerini aldı.

Online Acenteler de EMITT’te!
Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de acentelerin online satış kanallarını kullanımı hızla artıyor. Doğrudan online satış yapan acentelerle birlikte, bu yıl birçok klasik acente kendi içlerinde yapılanarak yeni yatırımlarla müşterilerine çok daha hızlı ve ekonomik çözümleri hizmet olarak ürettiler. Online tatill pazarı firmalarından Hrs, Booking.com, Expedia, Gullivers, Orbitz de fuarda olacak.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.