EMC Türkiye’den bölgeye transfer

Bilgi yönetimi ve depolama alanında dünya lideri olan EMC'nin Türkiye ofisinin deneyimli ismi...

24.08.2009 - 13:22 | MediaCat

Bilgi yönetimi ve depolama alanında dünya lideri olan EMC’nin Türkiye ofisinin deneyimli ismi Erkut Göktan, EMC Computer Systems içerisinde uluslararası bir göreve getirildi. 1999 yılından bu yana EMC Türkiye’de çeşitli konumlarda hizmet veren Göktan, bilişim sektöründeki çalışmalarına bundan böyle EMC Computer Systems Türkiye-Mısır-Libya Teknoloji Çözümleri Müdürü olarak devam edecek.

Profesyonel kariyerine 1995 yılında Alcatel Telecom Paris merkezinde başlayan, Erkut Göktan, sonrasında aplikasyon geliştirme danışmanı olarak gorev yaptığı NCR’ın ardından, Aralık 1999’da EMC Türkiye ekibine katılmıştı. Göktan EMC Türkiye’de sırası ile; Teknik Danışman, Satış Öncesi Müdür ve EMC Türkiye Teknoloji Çözümleri Müdürü görevlerinde bulundu.

1990 yılı İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği mezunu ve 1993 Viyana Teknik Üniversitesi Telekomünikasyon Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlayan Erkut Göktan, sektörün alanında en deneyimli isimlerinden.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.