EMBARQ-SUM Türkiye iletişim ajansını seçti

EMBARQ-Sürdürülebilir Ulaşım Merkezi Türkiye, hayata geçirdiği projeler kapsamında yürütülecek...

02.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Kentiçi ulaşım sorunlarına çözümler üreten ve bu çözümlerin uygulanabilmesi için yerel idarelere gerekli desteği ve kaynağı sağlayan EMBARQ-Sürdürülebilir Ulaşım Merkezi Türkiye (EMBARQ-SUM Türkiye), hayata geçirdiği projeler kapsamında yürütülecek iletişim çalışmalarında ajans olarak Encore İletişim Danışmanlık’ı seçti.

Encore İletişim Danışmanlık, İstanbul, Antalya, Kocaeli ve Sakarya’da yürüttüğü kentsel projeler ile güvenli, erişilebilir ve temiz ortak yaşam alanlarının oluşturulmasını amaçlayan EMBARQ-SUM Türkiye’ye 360 derece stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Kurulduğu günden bu yana BP Türkiye, BP Gaz, Bakü Tiflis Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Şirketi (BTC Şti.), İnanır Group, RWE&Turcas Güney Elektrik Üretim A.Ş., SİF JCB İş Makinaları ve Garage İnşaat gibi alanında öncü çok sayıda firma ile birlikte çalışan Encore İletişim Danışmanlık deneyimli ekibiyle bundan böyle EMBARQ-SUM Türkiye’nin iletişim çalışmalarına hız verecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.