Electrolux’e yeni genel müdür

Electrolux'un Türkiye Mali İşler Direktörlüğü görevini 4 yıldır yürüten Figen Gözübüyük, Electrolux Türkiye’nin yeni Genel Müdürü oldu.

16.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Electrolux’un Türkiye Mali İşler Direktörlüğü görevini 4 yıldır yürüten Figen Gözübüyük, Electrolux Türkiye’nin yeni Genel Müdürü oldu.

Mart ayında Ziya Öztürk’ün Rusya Genel Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan genel müdürlük koltuğunun yeni sahibini belirlemek için çok titiz bir çalışma yürüten Electrolux yönetimi bayrağı Figen Gözübüyük’ün devralacağını açıkladı. Yeni Genel Müdür Gözübüyük, konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi:

“Electrolux Türkiye’de ekibimle beraber yeni bir döneme imza atacağız. Amacımız başarılı bir grafik çizen Electrolux’ü daha iyi yerlere getirmek.”

Y.T.Ü. Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu olan Gözübüyük, ardından University of West Georgia’da tam burslu olarak Muhasebe yüksek lisansı yaptı. CPA ve SMMM sertifikalarına sahip olan Gözübüyük çalışma hayatına Deloitte & Touche Türkiye bünyesinde Denetçi olarak başladı. Figen Gözübüyük, sırasıyla Agribrands Purina’da Finansal Analist, KPMG’de Oursource Departmanında Müdür, Renfro Corporation’da İç Denetim Asya Bölge Müdürü ve Türkiye Bölge Müdürü olarak görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.