Electro World iletişim danışmanını belirledi

Türkiye'nin önde gelen elektronik mağaza zinciri Electro World, iletişim danışmanlığı hizmetini...

18.11.2008 - 11:12 | MediaCat

Türkiye’nin önde gelen elektronik mağaza zinciri Electro World, iletişim danışmanlığı hizmetini Soylu ve Cengiz Danışmanlık’tan alıyor.

Avrupa’nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc’nin (DSGi) markası olan Electro World, Türkiye faaliyetleri için iletişim danışmanlığı hizmetini Soylu ve Cengiz Danışmanlık’tan almaya başladı. Teknoloji perakendeciliği alanında deneyimli bir firma olan Soylu ve Cengiz Danışmanlık, Electro World’e iletişim danışmanlığı ve etkinlik yönetimi hizmeti veriyor.

2000 yılında kurulan Soylu ve Cengiz Danışmanlık; müşteri portföyündeki Temsa ve Brisa’ya kurumsal iletişim danışmanlığı, marka ve medya iletişimi, organizasyon yönetimi ve sosyal sorumluluk projesi yönetimi alanlarında hizmet veriyor. Soylu ve Cengiz Danışmanlık, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde hayata geçirilen “Trafikte Dikkat 10 Bin Hayat” projesinin de koordinasyonunu üstleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.