Ekonomiye yön verenler ‘Yönetim Zirvesi’nde’ başarı sırlarını paylaşıyor

Demet Sabancı, Can Has, Leyla Alaton, Galip Yorgancıoğlu, Akın Öngör, Michel Akavi, Ahmet Bozer ve Cem Kozlu aynı zirvede!

06.09.2007 - 13:24 | MediaCat

Demet Sabancı, Can Has, Leyla Alaton, Galip Yorgancıoğlu, Akın Öngör,
Michel Akavi, Ahmet Bozer ve Cem Kozlu aynı zirvede!

İstanbul büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 15 Kasım’da Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilecek olan 6. Yönetim Zirvesi; dünya ve ülke ekonomisine yön veren Sabancı, Alarko gibi dev holdingleri, büyük şirketlerin yöneticilerini ve iş yaşamının profesyonellerini bir araya getirecek

Önemli zirvelere imza atan Eduplus ve Taktx tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ‘Yönetim Zirvesi’nde Bossa Yönetim Kurulu Başkanvekili ve TİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Demet Sabancı, Kadir Has Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Can Has, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, DHL Ekspress Türkiye Genel Müdürü Michel Akavi, Mey İçki Yönetim Kurulu Başkanı Galip Yorgancıoğlu, Garanti Bankası Eski Genel Müdürü Akın Öngör, Abdi İbrahim İlaç Genel Müdürü Erman Atasoy, Teknoloji Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay, Coca Cola Avrasya Grup Başkanı Ahmet Bozer ve Coca Cola Avrupa Grup Danışmanı Cem Kozlu ve TİM Başkanı Oğuz Satıcı gibi dev yöneticiler bir araya geliyor.

Ekonominin nabzının atacağı zirvede üst düzey yöneticiler ve iş dünyasının önde gelen isimleri bini aşkın profesyonele ‘başarı sırlarını, yeni yönetim tekniklerini ve tecrübelerini’ aktaracak

İki özel oturumla ‘başarının sırrı’

Geleceğin yönetim anlayışının, yönetici olmanın altın kurallarının, inovasyonun, farklı sektörlerde büyümenin ve başarı öykülerinin anlatılacağı 6. Yönetim Zirvesi, iki farklı oturumdan oluşuyor. Birinci oturum ‘Özel Söyleşi’ başlığı altında Güneri Civaoğlu’nun moderatörlüğünü gerçekleştireceği “İş Dünyasından Yöneticilere Tavsiyeler-Başarılı Yönetici Nasıl Olunur? bölümünde Leyla Alaton, Demet Sabancı ve Can Has‘ı bir araya getirecek. İkinci özel forumda ise, uluslararası başarıları ile özellikle Avrupa’nın önemli yöneticileri arasında yer alan Michel Akavi, Galip Yorgancıoğlu ve Intel Türkiye Genel Müdürü Ege Ertem,“Inovasyon: Yönetimde Yenilikçi Bir Şirket Olmanın Yolları” başlıklı oturumda konuşmacı olarak yer alacaklar.

İş adamlarını ve profesyonel yöneticileri bir araya getiren zirveyi düzenleyen EDUPLUS’ın Genel Müdürü Dr. Çağlar Çoroğlu, zirveye 1 yıl öncesinde titizlikle hazırlandıklarını söyledi. Çoroğlu: “6. Yönetim Zirvesi’ne her sene daha büyük bir katılım ve ilgi var” dedi.

Katılımcı yönetici ve yönetici adaylarının, iş dünyası’nın önemli isimleri ile bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak, son gelişmeleri ve yenilikleri öğrenmek için fırsat olan Yönetim Zirvesi’yle ilgili detaylı bilgiye ‘www.eduplus.com.tr’ adresinden ve 0216 658 67 68 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.