Ekolay sözlüklerde forma dağıtıyor

İnternette takımlar adına oluşturulan ilk web 2.0 uygulaması olan, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray...

26.09.2008 - 12:52 | MediaCat

İnternette takımlar adına oluşturulan ilk web 2.0 uygulaması olan, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile ilgili A’dan Z’ye tüm kavramların bulunabileceği bir kaynak olma hedefiyle yola çıkan www.1903sozluk.com, www.1905sozluk.com, www.1907sozluk.com‘dan bir ilk daha:

Çekilişsiz, kurasız tam 5 yeni sezon forması.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ile ilgili tüm kavramları bir arada bulma, paylaşma, yorumlama ve katkıda bulunma fırsatı veren taraftar siteleri, düzenli başlık ve yorum üreten üyelerine forma kazanma şansı veriyor.

Formaları kazanmak için yapılması gereken şey çok basit:

www.1903sozluk.com, www.1905sozluk.com, www.1907sozluk.com‘a ücretsiz üye olup profil oluşturmak. Kampanyaya son katılım tarihi olan 22 Aralık 2008 saat 17:00’ye kadar. En çok başlık oluşturan ilk 5 kişi arasına girmek yeterli olacak.

Sitelerin üyeleri sitenin içeriğini kendi oluşturuyor, siteyi yönetiyor ve sürpriz ödülleri de kendi iradesiyle kazanıyor. İçerik üreten siteyi de yönetiyor. Sözlüğe ücretsiz olarak üye olup yorumlarıyla kalitesini kanıtlayan kullanıcılara moderatörlük verilecek. Taraftar Sözlükleri’nin üyelerine sunduğu bir diğer yenilik ise Profil. Bu yenilik sayesinde taraftarlar fotoğraflı, videolu kendi özel sayfalarını oluşturup yeni arkadaş grupları kurabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.