MediaCat

Eğlence sektöründe stratejik iş birliği

“boogy the event company” ve THEPARTNERS, gerçekleştirdikleri stratejik iş birliği ile güçlerini birleştirdi.

Eğlence sektöründe stratejik iş birliği

“boogy the event company” ve THEPARTNERS, gerçekleştirdikleri stratejik iş birliği ile güçlerini birleştirdi.

Şirket olarak yurt içinde ve yurt dışında her yıl yaklaşık 450 etkinlik gerçekleştirdiklerinin altını çizen boogy Şirket Başkanı Fatih Dağıstanlı “ 20 yıllık birikimimizi, THEPARTNERS’ın yerel ve uluslararası arenalardaki tartışmasız bilgi ve tecrübesi ile birleştirdiğimizde sadece Türkiye’de değil, dünya çapında projelere de imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Gerçekleştirdikleri tüm projelerde daima ilklere imza atmayı hedeflediklerini ve büyük ölçekli, butik işleri tercih ettiklerini belirten THEPARTNERS Şirket Başkanı Fırat Kasapoğlu, “boogy ile aynı sektörün farklı alanlardaki güçlerimizin birleşmesinden doğan sinerji ile sektörde örnek teşkil edecek projeler gerçekleştirmeyi ve hizmet yelpazemizi hem yurt içinde hem de yurt dışında genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

Fırat Kasapoğlu ve Fatih Dağıstanlı, “Birlikte etkinlik ve eğlence sektöründe global oyuncu olma vizyonu ve misyonu ile yola çıktık. Her sektörde olduğu gibi, bizim sektörümüzden de global oyuncuların çıkması, sektörün kurumsallaşmasına ve ekonomik değerinin artmasına katkıda bulunacaktır.” dedi.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.