MediaCat

Ege Endüstri ar-ge merkezi belgesi aldı

Ege Endüstri, “5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun” kapsamında Ar-Ge Merkezi Belgesi almaya hak kazandı.

Ege Endüstri ar-ge merkezi belgesi aldı

Global ve Türk otomotiv üreticilerine dingil, dingil komponentleri ve süspansiyon sistemlerinde tedarikçi olan, Ege Endüstri 1 Mart 2011 tarihi itibarı ile Ar-Ge Merkezi belgesi almaya hak kazandı. 5 yıldır araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdüren, başta İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü olmak üzere bölge üniversiteleri ile üniversite-sanayi işbirliğine önem veren Ege Endüstri çalışmalarını sürdürüyor. Firma çalışmalarının karşılığında Ar-Ge Merkezi belgesine layık görüldü. Ege Endüstri, İzmir Bölgesi’nde bu belgeyi almaya hak kazanan 4’üncü, Türkiye genelinde ise 88’inci firma oldu.

Otomotiv sektörünün lider kuruluşu Bayraktar Grubu içinde yer alan Ege Endüstri’nin Ar-Ge Merkezi belgesini almaya hak kazanması üretimde birçok artı değerin oluşmasını sağlayacak. Bunlar arasında üretilen ürünlerin malzeme kalitesinin artırılmasından, daha fazla patentli ürün geliştirilmesine ve üretim süreçlerinin çevreye etkisine kadar uzanan geniş bir faaliyet alanının kusursuzlaşması da bulunuyor. Ege Endüstri, Ar-Ge Merkezi belgesiyle, bugüne kadar, bu kapsamda yürüttüğü faaliyetleri ve çalıştığı uzman kadroyu daha da genişletecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.