MediaCat

Efsanelerin doğduğu yer

FIFA’nın Dünya Kupası reklamı yayında.

Efsanelerin doğduğu yer

2018 FIFA Dünya Kupası’na kısa süre kala markaların Dünya Kupası kampanyaları da ekranlardaki yerlerini almaya başladı. Turnuvanın organizasyonunu üstlenen FIFA ise bu yıl karşımıza turnuva için sabırsızlanan genç futbolseverlerin heyecanını ele alan bir reklam kampanyası ile çıkıyor.

Kampanyanın yayınlanan ilk reklam filmi; Zinédine Zidane, Pelé, Maradona, Johan Cruyff , Christian Wörns, Dunga, Paolo Maldini ve Ronaldo gibi geçmişin futbol efsaneleriyle günümüzün yıldızlarının “iyisiyle kötüsüyle” Dünya Kupası anılarını, futbol aşkıyla yanıp tutuşan çocukların heyecanı ile harmanlıyor. Hepsi bir zamanlar çocuk olan ve turnuvada ter dökebilme hayaliyle yanıp tutuşan efsanelerin arşiv görüntülerinin minik futbolseverlerin maç heyecanıyla el ele yürüdüğü film, Dünya Kupası’nın efsanelerin doğduğu yer olduğu vurgusuyla noktalanıyor.

Mandalay Sports Media tarafından hazırlanan, yönetmenliğini ve kreatif direktörlüğünü Matt Ogens’in üstlendiği beş filmden oluşan kampanya, Haziran boyunca FIFA’nın uluslararası yayın ortaklarında yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.