MediaCat

Effie Türkiye 2020’nin kazananları belli oldu

Effie 12’nci kez en etkili işleri belirledi.

Effie Türkiye 2020’nin kazananları belli oldu

Reklamcılar Derneği (RD) ve Reklamverenler Derneği (RVD) tarafından Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlenen Effie Türkiye Yarışması’nın kazananları belli oldu.

En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının 12’nci kez ödüllendirildiği yarışmanın ön değerlendirme süreci coronavirus pandemisi nedeniyle bu yıl ilk kez online olarak gerçekleştirilmişti. Ön değerlendirmenin ardından 14-16 Eylül’de Eti Pazarlama Grup Başkanı ve Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Dipçin Akdoğan’ın başkanlığında bir araya gelen 17 kişilik jürinin ana değerlendirmesiyle belirlenen en etkili işler dün #sonuçtaeffie etiketiyle RD ve RVD’nin Instagram hesaplarından eşzamanlı olarak duyuruldu.

Effie Türkiye 2020 Jürisi

Toplam 41 kategoride gerçekleşen yarışmada bu yıl en fazla başvuru alan üç kategori Kozmetik – Güzellik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünleri, Tatlı Tuzlu Atıştırmalıklar ve Küçük Bütçeyle Büyük Başarı kategorileri oldu.

Effie 2020’ye başvuran tüm ajans ve reklamveren teşekkür eden Effie Türkiye 2020 Jüri Başkanı Zeynep Dipçin Akdoğan, yarışma hakkında şu açıklamada bulundu: “Bu sene tüm sektörde olduğu gibi Effie’de de online değerlendirmeler ve Instagram içerikleriyle tören akışı hazırlanması gibi yeni deneyimler yaşandı. Pandemi sebebiyle çeşitli zorluklarla karşılaşmış olsak da bu sene özelinde söyleyebileceğimiz en önemli noktalardan biri, RVD ve RD’nin Effie’yi yıla yayılan bir eğitim platformuna dönüştürmesi ve bu platformun sektörün bütün paydaşlarına fayda sağlayacak olması. Böylece Effie’nin sadece bir yarışma değil sektörümüz için önemli bir gelişim ve paylaşım fırsatı olduğunu da bir kez daha görmüş olacağız.”

12. Effie Türkiye Yarışması’nın tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.