Effect Halkla İlişkiler’e dört yeni isim

Effect Grup, ekibini dört yeni isimle güçlendirdi. Effect Grup Stratejik Planlama Direktörü olarak göreve başlayan...

19.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Effect Grup, ekibini dört yeni isimle güçlendirdi. Effect  Grup Stratejik Planlama Direktörü olarak göreve başlayan Ali Akkın’ın uzmanlık alanını Kurumsal İletişim, Lider İletişimi, Pazarlama İletişimi, Kriz İletişimi ve Yönetimi, Bağlam ve İçerik Yönetimi oluşturuyor. İngilizce ve Fransızca bilen Ali Akkın 15 yıllık deneyimiyle Effect yöneticileri arasındaki yerini aldı. 

Effect ailesinde görev alan bir diğer isim de Işılsu Vural oldu. Viyana Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler eğitimi alan Işılsu Vural, 2000-2006 yılları arasında Viyana’da reklam ve halkla ilişkiler sektöründe çalıştı. Vural, Avrupa Birliği ve sosyal sorumluluk projelerinde koordinatör olarak görev aldı. Coca-Cola Hayata Artı Vakfı’nda Genel Koordinatör olarak görev aldı. İngilizce ve Almanca bilen Işılsu Vural, Effect Grup Kurumsal Sosyal Sorumluluk Direktörü olarak görev alacak.

Effect Halkla İlişkilerin’in yeni katılan isimlerden biri de ajansta Medya Direktörü olarak görev alan Zozan Avcı oldu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Zozan Avcı Akşam ve Dünya gazetelerinde muhabir olarak görev yaptı. Zozan Avcı 27-29 Eylül tarihlerindeki Global Ekonomik Sempozyum’un medya ilişkilerini de üstlendi.

Janset Akışık ise Effect Halkla İlişkiler’e katılan bir başka isim oldu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Janset Akışık, bir süre ulusal gazetelerde çalıştıktan sonra halkla ilişkilerde kariyerine devam etti. Fransızca ve İngilizce bilen Janset Akışık, Effect’te medya yönetmeni olarak görev alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.