Effect Halkla İlişkiler uluslararası temsilci

Effect Halkla İlişkiler, Global Ekonomik Sempozyum'un (GES) uluslararası temsilcisi oldu...

20.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Effect Halkla İlişkiler, dünyanın en saygın ekonomik forumlarından biri olarak kabul edilen Global Ekonomik Sempozyum’un (GES) uluslararası temsilcisi oldu. Effect Halkla İlişkiler, bu yıl ilk defa Almanya dışında bir ülkede, Türkiye’de düzenlenecek olan sempozyumun, yurt içi ve yurt dışındaki sponsorluk anlaşmaları, satış, pazarlama, etkinlik organizasyonu ve iletişim hizmetlerini yürütmeye başladı.

Alman Kiel Üniversitesi’ne bağlı Dünya Ekonomisi Enstitüsü ve Alman Ulusal Ekonomi Kütüphanesi (ZBW) tarafından gerçekleştirilen Global Ekonomik Sempozyum, 27-29 Eylül tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Organizasyonu Effect tarafından yürütülen GES, Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı José Manuel Barroso’nun himayesinde ve Merkez Bankası ev sahipliğinde düzenlenecek.

Kurumların iş hedefleri doğrultusunda, stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Effect Halkla İlişkiler, müşterilerine stratejik iletişim planlaması, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, bilgi teknolojilerine dayalı iletişim hizmetleri sunuyor. Bu yıl 15. yılını kutlayan Effect Halkla İlişkiler, 1997 yılında dünyanın en büyük bağımsız halkla ilişkiler şirketi Edelman Public Realitions WorldWild’ın Türkiye temsilcisi olarak, hizmetlerini uluslararası arenaya taşımıştı. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.