Durex’ten dijital teknoloji adımı

Durexlabs, markanın dijital pazara yönelik attığı ilk önemli adım olma özelliği taşıyor.

06.03.2015 - 09:55 | MediaCat

Durex yeni ambalajlarıyla raflardaki yerini aldı

Cinsel sağlık markası Durex, yeni ürünüyle dijital teknoloji alanına adım atıyor.

Gerçekleştirilen bir dizi araştırma doğrultusunda, değişmekte olan sosyal davranışlar ile mobil teknolojilerin özel hayat üzerindeki etkilerini ele almak üzere kurulan Durexlabs ünitesi, markanın dijital pazara yönelik attığı ilk önemli adım olma özelliği taşıyor. Durexlabs, 2015 itibariyle, dijital teknolojiyi kullanarak geliştireceği ürünlerle, markanın geleneksel portföyündeki ürünlerde olduğu gibi çiftlerin cinsel hayatlarını güzelleştirmeye odaklanacak.

Siren Mobile CEO’su, girişimci Susie Lee ile ortak geliştirilen, cinsel hayatlara damga vuracak ilk ürünün yakın bir tarihte pazara sunulacağını açıklayan Durexlabs, yeni buluşuyla kullanıcılara gerçek bir orgazm yaşattırmayı hedefliyor. Mobil teknoloji dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alan Lee’nin biyokimya, biyofizik ve görsel sanatlar alanlarındaki uzmanlığı, mobil teknoloji dünyasına adım atan Durex’e yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Durex’in, cinsel uyarı ve dürtüler hakkındaki derin bilgisini dijital teknoloji ile buluşturmasının doğal bir süreç olduğunu vurgulayan Durex AR-GE Müdürü Richard Arnold; “Modern alışkanlıklar ve günlük hayatta bağımlısı olduğumuz taşınabilir cihazlardan esinlenen pazar araştırmamız, teknolojinin cinsel yaşamda yer edinmesi konusunda derin bir merak olduğunu ortaya koyuyor” dedi.

Durexlabs ile çalışmaktan duyduğu heyecanı vurgulayan, ilişki uygulaması Siren’in CEO’su Susie Lee ise; “Akıllı telefonlar, sosyal medya ve ilişki uygulamalarının kullanımlarının artması ile beraber teknolojinin insanları bir araya getirme ve yakın ilişkiler kurma açısından oldukça başarılı bir araç olduğu kanıtlanmış bir gerçek. Durexlabs ile beraber biz de, teknolojiyi sahiplenerek, çiftlerin yatak odalarındaki ilişkilerini güçlendirmek ve cinsel yaşamlarını iyileştirmek adına bir sonraki can alıcı adımı atmaya hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.

www.durex.com/durexlabs-tr adresinden kayıt yaptıranlar, mobil dünyaya damga vuracak bu sürpriz buluşu deneyimleyecek kullanıcılar arasında yer alma fırsatı yakalayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.