Dünyanın fırsatı CeBIT Bilişim Eurasia’da

Dünyanın en büyük iş geliştirme platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 5 – 10 Eylül 2006 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

13.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en büyük iş geliştirme platformu CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 5 – 10 Eylül 2006 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Uluslararası arenadaki yerini pekiştirecek yepyeni projelerle zenginleşen fuar, binin üzerinde katılımcıyı ve 70’in üzerinde ülkeden ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük ilk on fuarı arasında sekizinci, Avrupa’da ise dördüncü sırayı alarak Türkiye’nin gururu olan CeBIT Bilişim Eurasia, teknolojinin farklı kullanımlarına göre yapılandırılmış İş Dünyası, Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon isimli üç ana grupta toplanıyor.

Bu yıl, Bilişim Zirvesi ve Forum@Bilişim toplantıları, CeBIT Bilişim Eurasia TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları’nda gerçekleştirilecek. “Uygulama, ürün ve bilgi” üçlemesinin aynı mekanda bir araya gelmesi, yoğun sinerji ortamı yaratacak.

Fuarda ayrıca, bu yıl ilk kez “Teşvik Bölümleri” başlığı altında üç özel bölüm yer alacak. Bunlardan biri, yakın gelecekte yaşamımızı tümüyle değiştirecek olan Radyo Frekanslı Kimlik Belirleme (RFID) teknolojilerinin yer alacağı RFID Bölümü olacak. Diğer bir özel bölüm, Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) işbirliğiyle hazırlanılan ve Türk yazılımcılarına dünyaya açılma fırsatı sunan Yazılımcılar Bölümü, bir başka özel teşvikli bölüm ise, Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜBİSAD) işbirliğiyle oluşturulan ve ürüne ya da hizmete dönüştürülmüş yenilikçi (inovatif) fikirlerin yer alacağı İnovasyon Bölümü de olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.