Dünyaca ünlü tasarımcının size mesajı var!

Brand Week Istanbul'un Cuma günkü konuklarından Tasarımcı Mark Porter size sesleniyor.

09.11.2016 - 18:09 | Tuğba Özögretmen

Dünyaca ünlü tasarımcının size mesajı var!

Brand Week Istanbul’un son günü Digital & Mobile Day’de Hürriyet’in davetlisi olarak konuşma yapacak olan Editöryel Tasarımcı Mark Porter, sunumu öncesi Brand Week Istanbul katılımcılarına bir video iletti. Dünyaca ünlü tasarımcı Porter, #SoruHürriyeti isimli sunumunda “yeni formatlar ve okur odaklı tasarımla mükemmeli aramak” odağında, internet ve basılı gazetecilikte tasarımın geldiği noktayı anlatacak.

Porter’ın ele alacağı diğer noktalar ise, online ve offline dünya arasındaki geçiş ve değişimlerin yayıncılığa etkileri, okur ve reklamverene konuşan yeni tasarım formatları, değişen rekabet koşulları ve editöryel tasarımdaki uluslararası prensipler olacak.

Guardian’ın eski kreatif direktörü Mark Porter’ın tasarım felsefesiyle, gazetenin global başarısında kilit bir rol oynadığını ekleyelim. Porter 2010 yılından bu yana Mark Porter Associates isimli tasarım stüdyosunda, basılı ve dijital medyanın önder isimleriyle vizyoner projeler üretiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.