Dünya devi Hitachi, 2011 stratejisini İstanbul’da çizdi

Dünya devi Japon Hitachi Koki’nin her yıl farklı bir Avrupa ülkesinde düzenlenen strateji toplantısı bu yıl İstanbul’da gerçekleştirildi...

11.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünya devi Japon Hitachi Koki’nin her yıl farklı bir Avrupa ülkesinde düzenlenen strateji toplantısı bu yıl İstanbul’da gerçekleştirildi.

Hitachi Başkan Yardımcısı Fumio Tashimo, yatırım planlamalarında ve yeni model geliştirmede bundan böyle Türkiye gerçeğini daha fazla dikkate alacaklarını belirtti.
İstanbul Swiss Otel’de gerçekleştirilen ve Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen yaklaşık elli temsilcinin, rekabetçi piyasalarda ne tür yeniliklerin talep edilebileceği konusunda görüş bildirdiği toplantıda, Japonya’dan katılan ve çoğunluğu ar-ge uzmanı mühendislerden oluşan Hitachi A takımı ise yakın bir gelecekte Hitachi Grubu’na üstünlük sağlayacak yenilikler ve gelişmeler konusundaki çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verdiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.