Drive artık Drive-Dentsu

Drive, dünyanın en büyük bağımsız reklam ajansı Dentsu ile oluşturulan başarılı birlikteliklerinin 10. yılında kurumsal kimliğini Drive-Dentsu olarak yeniliyor...

12.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Drive, dünyanın en büyük bağımsız reklam ajansı Dentsu ile oluşturulan başarılı birlikteliklerinin 10. yılında kurumsal kimliğini Drive-Dentsu olarak yeniliyor.

Drive Communication CEO’su Cheriff Tabet konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "Dentsu ile 10 yıllık başarılı birlikteliğimizi kutlamak için daha iyi bir yol olamazdı. İsimlerimizin birleştiği bu yeni logomuzla artık Drive-Dentsu olarak tanınacağız." dedi. Tabet konuşmasını "Ortak başarılarla sürdürdüğümüz bu on yılın ardından yeni ismimiz; bölgede gelişip, bulunduğumuz ülkelerde daha güçleneceğimiz bir dönemi müjdeliyor" diyerek sürdürdü.

1997 yılında kurulan Drive, bugün 8 ülkede 11 tam donanımlı ofisle (İstanbul, Dubai, Beyrut, Kahire, Şam, Fas, Cezayir, Cidde, Riyad, Al-Khobar ve Gizan) hizmet veriyor. On yılı aşkın bir süredir ALJ grubunun faaliyet gösterdiği ülkelerde Toyota ve Daihatsu başta olmak üzere  otomotiv sektöründeki büyük tecrübesinin yanısıra aktüel portföyünde bölgenin önde gelen telekomünikasyon (Mobily/SA), finans (Riyadh Bank/SA, Credit Agricole/Mısır), fmcg (LibanLait, Candia/Lübnan) gibi sektörlerini de bulunduruyor. Drive Communication, bir süre, Ülker markaları için de bölgesel hizmet vermişti.

2009 yılında yeniden yapılandırılan Drive İstanbul ofisinde ise halen Demirdöküm, Vaillant, Winsa, Daihatsu, Garanti Ödeme Sistemleri, Lykia World, Sinpaş Yapı, Flatofis, Sertex ve AVE markalarına hizmet veriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.