DPİD ödüllerine başvurular sürüyor

Doğrudan pazarlama iletişimi sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, özgün çalışmaları belgelemek ve uygulamalardaki kaliteyi artırmak amacıyla...

20.08.2009 - 10:53 | MediaCat

Doğrudan pazarlama iletişimi sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, özgün çalışmaları belgelemek ve uygulamalardaki kaliteyi artırmak amacıyla DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) tarafından düzenlenen 2009 Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde ticari etkinliği yüksek, ölçülebilir ve sonuç getiren kampanyalar ödüllendirilecek.

Son yıllarda markalara pazarlama hedeflerine ulaşmada yardımcı olma hedefi ile marka iletişiminin en önemli fonksiyonlarından biri haline gelmeye başlayan doğrudan pazarlama iletişimi kampanyaları doğru hedef kitleye, doğru mesaj ile giderek sonuçları ölçülebilen etkiler yaratmaktadır. Doğrudan pazarlama kampanyalarının stratejisi, yaratıcılığı, uygulanabilir oluşu ve sonuçlarının değerlendirileceği bir yarışma olan DPİD Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 2009 yılında ikinci kez düzenlenerek gelenekselleşiyor…

Sadece doğrudan pazarlama şirketlerinin değil aynı zamanda markaların da ödül alacağı ilk yarışma olan DPİD Doğrudan Pazarlama Ödülleri yarışmasının son başvuru tarihi 11 Eylül 2009. DPİD Doğrudan Pazarlama Ödülleri, jürinin iki aşamalı değerlendirmesi sonucunda 15 Ekim 2009’da Borusan Oto İstinye Binası’nda düzenlenecek muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak.

DPİD Doğrudan Pazarlama Ödülleri yarışmasında; “Veritabanına Dayalı Pazarlama”, “İnteraktif Pazarlama”, “Satış Noktasında Pazarlama”, “Etkinlik Pazarlaması” ve “Promosyonel Pazarlama”dan oluşan beş ana kategorinin yanı sıra “Yılın En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması”, “Yılın En Başarılı Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuç Uygulaması” ve “Yılın En Cesur Müşterisi” olmak üzere üç özel ödül verilecek.

DPİD Ödülleri İlklere İmza Atıyor; Katılım Tüm Ajanslara Açık!

Doğrudan pazarlama alanında proje/kampanya üretmiş ve uygulamış tüm ajanslara açık bir yarışma olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne DPİD üyesi olan veya olmayan tüm ajanslar katılma şansına sahip. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm reklam ve medya ajansları, interaktif ajanslar, doğrudan pazarlama ajansları, etkinlik ajansları ve halkla ilişkiler ajansları Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru yapabilecek. Yarışmaya katılım koşullarına göre 1 Ocak 2008-31 Ağustos 2009 döneminde gerçekleşmiş doğrudan pazarlama kampanyaları değerlendirmeye girecek.

Entegre Pazarlama İletişimi’nin önemini vurgulamak üzere farklı ajanslar farklı alanlarda aynı projeyle yarışma şansını bulacak ya da kurallara uygun olduğu takdirde tek bir çalışma ile birden fazla kategoride başvuru mümkün olacak. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne katılım için www.dpodulleri.com adresinden 11 Eylül 2009 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.

DPİD’in 2009 yılında yarışma için getirdiği yeniliklerden birisi olan jüri değerlendirme sistemi iki aşamalı olacak. Önce ön eleme yapılacak. DPİD Meslek Komiteleri, tüm DPİD üyeleri ve 20 kişilik ana jüri değerlendirmesi sonucunda her kategoriden en yüksek puanı alan 5’er iş finale kalacak ve ana jüri bir araya gelerek oylama yapacak. DPİD Doğrudan Pazarlama Ödülleri yarışması ile ilk kez, ajans ile müşteri sahnede kazandığı işle ilgili ödül almış olacaklar.

DPİD, 1 Ocak 2008-31 Ağustos 2009 tarihleri arasında başarılı pazarlama iletişimi kampanyalarına imza atarak markalara değer katmış tüm ajansları Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne katılmaya davet ediyor…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.