DP reklamlarında ibadet ve laiklik ön planda

Seçim hazırlıklarını sürdüren Demokrat Parti, 22 Temmuz seçimleri için reklamcı Ali Taran'a hazırlattığı reklam filmlerinde hem laiklik hem de ibadet vurgusu yaptı.

14.06.2007 - 12:02 | MediaCat

Seçim hazırlıklarını sürdüren Demokrat Parti, 22 Temmuz seçimleri için reklamcı Ali Taran’a hazırlattığı reklam filmlerinde hem laiklik hem de ibadet vurgusu yaptı.

22 Temmuz seçimlerine tek başına giren Demokrat Parti, reklam filmleriyle seçim kampanyası çalışmalarını sürdürüyor. Reklam filmlerinde partiye yönelik olarak ‘laiklik ve ibadet elele’, Ağar için ise ‘Türkiye’nin yeni lideri; Mehmet’ tanımlamaları kullanılıyor.

Reklam filmlerinde Nilüfer’in ‘Olmadı Yar’ şarkısını türkü, horon, rock, pop, opera, marş gibi değişik türlere uyarlayan DP’nin seçim mesajlarını ise ‘zıtlaşmayla, kutuplaşmayla, küstürmeyle, bezdirmeyle, ayırmayla, kayırmayla nereye kadar; buraya kadar. Artık Demokrat Parti var, çare var’ görüşü oluşturuyor. Hazırlanan filmde Türk bayrağı, AB Bayrağı,Atatürk ve dua eden Ağar görüntülerinin yanı sıra ‘laiklik ve ibadet elele’ mesajı veriliyor.

Reklam filmlerini 18 Haziran’da İstanbul’da yapılacak aday tanıtım toplantısı ile tanıtacak olan DP’nin reklam filmlerinde ayrıca Ağar’a yönelik ‘işçi, köylü,emekli, memur, çiftçi, asker, sanayici, işadamı, işsiz babası, aile babası, devlet adamı, millet adamı, Türkiye’nin Yeni Lideri; Mehmet, Mehmet Ağar’ ifadeleri yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.