DORinsight’a yeni genel müdür

DORinsight'ta genel müdür koltuğuna oturacak isim belli oldu.

17.06.2020 - 17:22 | MediaCat

2010 yılında Hitay Holding bünyesinde kurulan online pazar araştırma şirketi DORinsight’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, DORinsight’ın yeni genel müdürü marka stratejisi, pazarlama ve araştırmada 23 yıllık deneyime sahip Pınar Köseoğlu oldu.

Lisans eğitimini 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Pınar Köseoğlu, kariyerine aynı yıl Nielsen bünyesinde başladı. Nielsen’de geçirdiği 10 yıl boyunca perakende paneli araştırmalarında global satış da dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda görev alan Köseoğlu, 1999 – 2000 yılları arasında Kaliforniya Üniversitesi’nde stratejik pazarlama diploması aldı. 2007 – 2011 tarihleri arasında Sütaş’ta sırasıyla araştırma ve pazarlama direktörlüğü sorumluluklarını üstlenen Köseoğlu, Şubat 2018 – Mart 2020 tarihleri arasında Kantar bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme genel müdür yardımcısı olarak çalıştı.

Pınar Köseoğlu, yeni göreviyle ilgili, “Farklı sektörlerde 23 yıldır edindiğim deneyim ve birikimi, yurtiçi ve yurtdışında seçkin şirketlere hizmet veren ve iddialı hedefleri olan DORinsight’ın vizyonuyla buluşturmaktan mutluyum” yorumunda bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.