Dondurmalı Düşler etkinliği gerçekleşti

Carte d’Or’un, Dondurmalı Blog’da yürüttüğü “Dondurmalı Düşler” etkinliği sonuçlandı.

04.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Carte d’Or’un, Dondurmalı Blog’da yürüttüğü “Dondurmalı Düşler” etkinliği sonuçlandı. 

 17 Şubat- 30 Mart tarihleri arasında gerçekleşen “Dondurmalı Düşler” etkinliğine yaratıcı tasarımlar damgasını vurdu. Etkinliğin jüri üyeliğini yapan Derya Baykal, düşlerini Carte d’Or Dondurmalı Pasta kutularına en yaratıcı şekilde aktaran beş kişiyi belirledi. En yaratıcı beş objenin tasarımcısı, 2 Nisan Cumartesi günü Arnavutköy Lychee Restaurant’da Derya Baykal’ın liderliğinde düzenlenen el işi workshop’una katılarak yeteneklerini sergiledi.

Derya Baykal, Dondurmalı Düşler etkinliğine ilişkin olarak “Dondurmalı Blog’a gönderilen tüm tasarımların birbirinden yaratıcı oluşu, seçim sürecini gerçekten çok zorlaştırdı. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan katılımcılar bir dondurma ambalajından bile ne kadar güzel objeler yaratılabildiğini kanıtladı. Carte d’Or Dondurmalı Düşler sayesinde yaratıcılığın sınırları olmadığını bir kez daha gördük” şeklinde konuşarak bu keyifli buluşmanın mimarları arasındaki yerini aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.