Domino’s Pizza’nın yeni pazarlama direktörü

Pizza zinciri Domino’s Pizza, pazarlama faaliyetlerine, yeni pazarlama direktörü Mustafa Birhan Hazer ile devam edecek.

03.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Pizza zinciri Domino’s Pizza, pazarlama faaliyetlerine, yeni pazarlama direktörü Mustafa Birhan Hazer ile devam edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü bitiren Mustafa Birhan Hazer, kariyer hayatına 1989 yılında Eczacıbaşı Holding’de Bütçe ve Planlama Uzmanı olarak başladı. Hazer, Toronto Üniversitesi’nde pazarlama üzerine MBA yaptıktan sonra Efes İçecek’te Pazarlama Uzmanı olarak sorumluluk üstlendi.

Mustafa Birhan Hazer 1995 – 2001 yılları arasında Gillette firmasında pazarlama başta olmak üzere, satış ve ticari pazarlama dahil çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. 2002 – 2008 yılları arasında Diageo’da yine Pazarlama Müdürü olarak kariyer hayatına devam eden Hazer; Diageo kariyerinin son üç yılında Hollanda’da Cin Kategorisi Global Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.

2008’de Cadbury Kent firmasında Pazarlama ve daha sonra Aktivasyon Direktörü görevlerini üstlenen ve İcra Kurulu üyeliğinde bulunan Hazer; Nisan 2011 tarihinden itibaren Domino’s Pizza Pazarlama Direktörü olarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.