Doğuş Yayın Grubu’na yeni CEO

Aclan Acar'ın ardından CEO'luk koltuğuna oturacak isim belli oldu.

05.12.2018 - 15:32 | Sencer Uçar

Doğuş Yayın Grubu'na yeni CEO

Aclan Acar’ın ayrılık kararı almasının ardından Doğuş Yayın Grubu’nda CEO olarak görev alacak isim belli oldu. Buna göre,  Doğuş Yayın Grubu CEO’su Nafiz Karadere oldu.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Nafiz Karadere, çeşitli özel sektör bankalarında üst düzey yönetici olarak görev aldı. 1999 yılında Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Karadere, 2016 yılında emekli olarak bu pozisyondaki görevinden ayrıldı. Nafiz Karadere, 2017 yılından bu yana DMS A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Pozitif Müzik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Mobilet Yönetim Kurulu Başkanı, Doğuş Yeni Girişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Bomontiada Yönetim Kurulu Başkanı, D.ream Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Doğuş Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyor. Karadere, ÖRAV’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanı sıra Garanti Kültür A.Ş. (SALT) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de yürütmekte.

 

Kaynak: t24.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.