Doğuş Otomotiv, Bentley satacak

Doğuş Otomotiv ile Bentley Motors Limited arasında, Bentley markalı ürünlerin satışı konusunda mutabakat metni imzalandı.

16.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Çatısı altında Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve Porsche gibi farklı karakterlerdeki binek otomobil markalarına yer veren Doğuş Otomotiv’den Borsaya yapılan açıklamada, Bentley markalı ürünlerin pazarlanması, satışı ve satış sonrası hizmetlerin Türkiye’de Doğuş Otomotiv tarafından sağlanması, bunun için Doğuş ve Bentley arasında bir iyiniyet protokolü ve sonrasında distribütörlük sözleşmesi imzalanması konusunda mutabakat metni imzalanmasına karar verildiği kaydedildi. Açıklamada, mutabakat metninin dün imzalandığı belirtildi.

Anlaşmayla VW AG çatısı altında yer alan İngiliz kökenli marka,Türkiye’de ilk kez resmen temsil edilmeye başlanacak. Distribütörlük anlaşmasının imzalanması sonrası Türkiye pazarına sunulacak Bentley markalı modellerin satış ve satış sonrası hizmetleri Doğuş Otomotiv tarafından verilecek.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Doğuş Otomotiv ile Bentley arasında varılan mutabakata ilişkin “Bu gelişme, Doğuş Otomotiv’in Türkiye’deki başarılı çalışmalarının bir sonucu” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.