MediaCat

Doğu Marmara logo ve slogan yarışması başladı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA, faaliyet gösterdiği beş şehrin markalaşma süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla logo ve slogan yarışması başlattı.

Doğu Marmara logo ve slogan yarışması başladı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA, faaliyet gösterdiği beş şehrin markalaşma süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla logo ve slogan yarışması başlattı. 

Marka kent stratejik kalkınma planının geniş kitlelere duyurulmasını, kent kimliğinin ortaya çıkarılması ve tanıtılmasını hedefleyen yarışma MARKA’nın faaliyet gösterdiği Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Yalova illeri için gerçekleşecek.

Her bir şehir için ayrı ayrı üretilecek çalışmalardan ilk üçe girenlere para ödülleri verilecek. Toplamda 15 çalışma ödüllendirilecek. 

Halk jürisi
Yarışmaya katılan çalışmalar seçici bir kurul tarafından elenerek ilk beşe giren çalışmalar halkın oylamasına sunulacak. 
Her il için birinci olan çalışmaya 7500, ikinciye 5000 ve üçüncüyü de 3000 lira ödül verilecek.

Son başvuru 25 Kasım
Yarışmaya son başvuru tarihi 25 Kasım olarak belirlendi. Katılımcılar, çalışmalarını bu tarihe kadar başvuru formu ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Destek Hizmetleri Birim Başkanlığına ya da MARKA’nın temsil ettiği illerde bulunan Yatırım Destek Ofisi Koordinatörlüklerine teslim edebilecek.

Herkese açık
18 yaşını doldurmuş herkes yarışmaya katılabiliyor. Yarışma, amatör veya profesyenel herkese açık. Katımcılar, her il için en fazla iki eserle müracaat edebilecek. Tasarımların daha önce başka yarışmalarda ödül almamış veya yayımlanmamış olması gerekiyor.

Sonuçlar 9 Ocak 2012’de MARKA resmi internet sitesinde ilan edilecek.

Ayrıntılı bilgiye www.marka.org.tr adresinden ulaşılabilir.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.