Doğan Holding web sitesine ödül

Doğan Holding kurumsal internet sitesinin, Interactive Media Awards (IMA) tarafından “Yatırımcı İlişkileri” alanında ödüle değer görüldüğü bildirildi...

28.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Doğan Holding kurumsal internet sitesinin, Interactive Media Awards (IMA) tarafından “Yatırımcı İlişkileri” alanında ödüle değer görüldüğü bildirildi.

Konuya ilişkin açıklamada, Doğan Holding’in kurumsal web sitesinin tasarım ve geliştirmede en yüksek standartları belirlemek ve bu alanda başarılı web sitelerini ödüllendirmek üzere düzenlenen uluslararası Interactive Media Awards (IMA) tarafından Yatırımcı İlişkileri alanında “Best in Class” (klasmanında en iyi) ödülüne layık görüldüğü belirtildi.

Best in Class ödülünü kazanabilmek için 500 üzerinden 480 puan alınması gerektiği dile getirilen açıklamada, jürinin Doğan Holding web sitesine tasarım için 98, içerik için 100, işlevsellik için 94, kullanım kolaylığı için 97 ve standartlara uygunluk ile çapraz kullanım için 97 puan olmak üzere toplam 486 puan verdiği kaydedildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.