Doğan Grubu’na yeni CEO

Doğan Grubu; internet ve Tv pazarındaki gelişmeler ışığında D-Smart ve Doğan Telecom şirketlerini tek bir yönetim yapısı altında topluyor...

23.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan Grubu; internet ve Tv pazarındaki gelişmeler ışığında D-Smart ve Doğan Telecom şirketlerini tek bir yönetim yapısı altında topluyor. Bu yeni yapılanmada,
D-Smart ve Doğan Telekom şirketlerine CEO olarak Mustafa Gözalan atandı. 

3 Nisan 2000 tarihinde Doğan Medya Grubu İcra Kurulu Üyesi olarak Doğan Grubu’ndaki çalışma hayatına başlayan Mustafa Gözalan, 2002 tarihinde Doğan Medya Grubu Başkan Danışmanlığı’na getirilmiştir. 2006 yılında yine İcra Kurulu Başkan Danışmanı olarak Doğan TV Holding’e geçen Gözalan, mevcut görevlerinin yanı sıra D-Smart ve Doğan Telekom şirketleri CEO’su olarak çalışmalarına devam edecek.

1963 yılında doğan Mustafa Gözalan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, kariyerine 1986 yılında Arthur Andersen’ın Denetleme Bölümü’nde başladı ve kısa bir süre sonra Arthur Andersen’ın Los Angeles bürosuna atanarak, Analist olarak hizmet verdi. Daha sonra Arthur Andersen’ın Chicago bürosunda özel mali denetlemeler, teşkilat bazında sorun tespiti, maliyet yönetimi ve diğer işletme konularında danışmanlık hizmetleri verdi. 1989 yılında Türkiye’ye dönen Mustafa Gözalan, Arthur Andersen Türkiye’nin Danışmanlık Bölümü’nün kurulmasında önemli bir rol üstlendi. 1996 yılında Arthur Andersen şirketinin Ortakları arasına girdi ve Doğan Yayın Holding’teki görevine başladığı 2000 yılının Nisan ayına kadar Arthur Andersen Türkiye ve Balkanlar Ofisi’nin Danışmanlık Bölümü’nün Başkanlık görevini üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.