Discovery Channel’da atama

Discovery Channel; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Yayın Ağı (Discovery Networks EMEA) Gelişen Pazarlar...

19.03.2009 - 17:47 | MediaCat

Discovery Channel; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Yayın Ağı (Discovery Networks EMEA) Gelişen Pazarlar Araştırma Direktörlüğüne Christian Kruz getirildi.

Kurz, Londra baz alınacak şekilde Discovery’nin, gelişmekte olan Rusya, Güney Afrika ve Türkiye gibi piyasalarındaki iş hatlarında, reklam sürümünü arttırmaya yönelik tüketici bazlı stratejik kılavuzluk ve araştırma yapmakla sorumlu olacak.

Kurz dokuz yıldır araştırma alanında uluslar arası markalar için çalıştı. Discovery’e, Marka Yönetimi ve Pazar Araştırması Müdürü olarak çalıştığı Londra’daki Disney-ABC Networks Group’tan katılıyor. Bundan önce Warner Bros. International Television için Araştırma Müdürü olarak müşteriler için stratejik planlama, marka yönetimi, programlama ve planlamadan sorumluydu. Bundan böyle olan Discovery Channel; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Yayın Ağı (Discovery Networks EMEA) Gelişen Pazarlar Araştırma Direktörü olarak görevini sürdürecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.