DISCOP İstanbul başladı

1991 yılından beri dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen Discop Televizyon Yayıncılığı Fuarı ilk kez Türkiye’de düzenleniyor.

14.03.2011 - 00:00 | MediaCat

1991 yılından beri dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen Discop Televizyon Yayıncılığı Fuarı ilk kez Türkiye’de düzenleniyor.

14 – 16 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul Ceylan Intercontinental Oteli’nde gerçekleştirilecek Discop Istanbul fuarında dünyanın bir çok ülkesinden önde gelen TV yayıncıları, yapım ve dağıtım şirketleri, ve uluslararası içerik sağlayıcısı İstanbul’da bir araya geliyor.

Fuara Antenna Tv, Dubai Tv, Freemantlemedia Enterprises, ITV studios, MBC, Mediaset, NBC, RAI, Telefe ve ZDF gibi firmalar da katılıyor. 

130  milyondan çok TV seyircisi, güçlü uydu sistemi, 1000 TV kanalı, 10 milyon ödemeli TV üyesi, hızlı  büyüyen IPTV  platformları ve  çok yoğun TV reklamı giderleriyle,   Orta Doğu, Merkez Asya ve Kuzey Afrika bölgeleri  görsel işitsel (audiovisual ) içerik sağlayanlar için stratejik bir pazar haline geliyor.

DISCOP katılımcıları arasında yapılan araştırmaya göre, katılımcıların yüzde 76’sı  Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da iş yapmaya başladılar bile. Bu katılımcılar satışlarının son 2 yılda yüzde 25 arttığını da dile getiriyor.  İstanbul’daki fuarda da yeni iş olanakları tartışılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.