Diren Şarapları etiketlerini yeniledi

48 yıllık DİREN imzasını ve üzüm orijinlerini ön plana çıkaran Diren Şarapları, etiketlerini yeniledi.

06.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Yeni şarap etiketlerinde, kurumsal bir bütünlük içerisinde 48 yıllık DİREN imzasını ve üzüm orijinlerini ön plana çıkaran Diren Şarapları, etiketlerinde yarattığı sadeliğin yanında, tasarımlarda kullandığı varak ve gofre tarzında çalışmalar ile Türk Şarapçılığı’nda ince bir zevkin, asaletin ve şıklığın sembolü oldu. Böylece kalite şarabı özelliği, şarapların dış görünümüne de yansımış oldu. Ürünleri arasında; Karmen Selection, Dörtnal Selection, Karmen, Dörtnal, Kalecik, Vadi, Lökal ve Mahlep çeşitleri bulunan ve uzun yıllardır rengi, aroması ve bukesiyle degustatörlerden tam not alan Diren Şarapları, yenilenen etiketleri ile şarapseverlerin de beğenisini kazandı.

Kurulduğu 1958 yılından bu yana, katıldığı ulusal ve uluslararası yarışmalarda sayısız birincilik ve madalya kazanan Diren Şarapları, dünya şarap literatürüne giren ilk Türk şarap markası olmanın gururuyla, seçkin ürünlerini şarapseverlerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.