DİMES’te üst düzey atama

DİMES Yurtdışı Pazarlama Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

22.02.2021 - 09:42 | MediaCat

DİMES'te üst düzey atama

İçecek şirketi vizyonu ve global pazarlarda istikrarlı agresif büyüme stratejik hedefi doğrultusunda DİMES’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, DİMES Yurtdışı Pazarlama Müdürlüğüne Gülşah Sackmann atandı.

Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gülşah Sackmann, kariyerine 2012 yılında Hayat Kimya bünyesinde başladı ve yıldan yıla genişletilen görev ve sorumluluk alanları doğrultusunda hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarda marka ve ürün stratejileri, kampanya yönetimi, yeni pazara giriş ve uluslararası pazarlama stratejileri, iş geliştirme gibi alanlarda görev aldı.

Yeni görevine yılbaşı itibarıyla başlayan Sackmann, DİMES’in stratejik hedefleri doğrultusunda potansiyel ülkelerin belirlenmesi, yurtdışı pazarlama stratejileri, hedef ve bütçelerinin oluşturulması, yurtdışı pazar ve tüketici araştırmaları sürecinin yürütülmesi, özel ürün fikirleri için pazar potansiyeli, maliyet ve fizibilite çalışmasının yapılması ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerinin performans takibi ve raporlanması alanlarında sorumluluk alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.