MediaCat

Digital & Mobile Day bu isimleri ağırlıyor

Çağın ötesini görenler ve şekillendirenler BWI sahnesinde.

Digital & Mobile Day bu isimleri ağırlıyor

Brand Week Istanbul’un üçüncü günü Digital & Mobile Day 20 Kasım Cuma günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Digital & Mobile Day, bu yıl da birbirinden yaratıcı isimlerin samimi deneyimlerini aktaracakları oturumlara sahne olacak. Pazarlamaya, pazarlamadan fazlasını katan 21’inci yüzyılın dijital iletişim profesyonelleri katılımcılarla, geleneksel ayrımlara meydan okuyan projelerini paylaşacak.

Digital & Mobile Day konuşmacılarını dinlediğinizde akıllı bir çağın tam kalbinde hissedeceksiniz kendinizi. Potansiyellere dair hayaller kurmaya başlayacak; iyimserlikle karışık bir ürperme yaşayacaksınız. Jinha Lee’den Koichi Yamamoto’ya, Ray Velez’den Jam3’nin kurucularına kadar herkes teknoloji ve yaratıcılığın buluştuğu noktadan karşılayacak sizleri.

Brand Week Istanbul’da Digital & Mobile Day’de sahne alacak isimlere bir göz atalım.

Teknoloji hayata değer katmalı

Bilge Çiftçi, Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü
Ayşe Aydın, Y&R İstanbul Team Red Kreatif Direktörü

Bilge Çiftçi, bu yıl ismini en sık telaffuz ettiğimiz kadın liderler arasında. Bunun ardında, 2015 yılında Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nden Türkiye’ye ilk kez Grand Prix getiren Kırmızı Işık Uygulaması kampanyasının olması kadar, bu kampanyanın kadınların hayatında büyük bir fark yaratmış olması da yatıyor. Sahneyi Vodafone Oturumu’nda Bilge Çiftçi ile paylaşacak olan Ayşe Aydın ise kampanyanın mimarı. Eurobest’ten Golden Drum ve Cannes Lions’a kadar pek çok festivalde başarılı performanslar gösteren Kırmızı Işık kampanyası ödüle doymuyor.

Digital & Mobile Day bu isimleri ağırlıyor

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.