O araştırıyor, dünya geliştiriyor: Duncan Stewart

Deloitte Kanada’da TMT Research'ün kuruculuğunu üstlenen Duncan Stewart 8 Nisan'da Digital Age Tech Summit'te.

19.02.2021 - 15:41 | MediaCat

O araştırıyor, dünya geliştiriyor: Duncan Stewart

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de Deloitte Kanada’da TMT (Teknoloji, Medya ve Eğlence & Telekomünikasyon) Research’ün direktörlüğünü üstlenen Duncan Stewart.

Tüketici ve iş teknolojileri, medya, eğlence ve telekomünikasyon konularında küresel çapta tanınan bir uzman olan Duncan Stewart,  2008 yılından bu yana Deloitte Global Research tarafından yayınlanan ve TMT alanındaki tahminlerin yer aldığı Predictions raporunun ortak yazarlarından biri. Her yıl teknoloji, medya ve telekom sektöründeki en üst düzey markaların yöneticileriyle görüşmeler gerçekleştiren Stewart, bu görüşmelerde elde ettiği içgörüleri ortaya koyduğu işlere entegre etmekte.

TMT sektöründe 31 yıllık deneyimi bulunan, Canadian Technology Fund Manager of the Year ödülünü ilk yılında kazanan Stewart, teknoloji sektörünün geleceği hakkında önemli ipuçlarını Digital Age Tech Summit ’21 katılımcılarıyla paylaşacak.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.