Digital Age Summit 2013

Dijital Pazarlama dünyasının, yine gündemini belirleyecek “Digital Age Summit 2013” bu sene 24 Ekim’de Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşecek.   Digital Age Summit’in bu yılki teması “Digital Engagement”. Dijital enformasyon teknolojilerinin, özellikle de kullanıcı içeriği ve sosyal medyanın yükselişi, pazarlama dünyasında radikal değişiklikler yarattı. Bu doğrultuda markalar kullanıcılarla bağ kurmanın ve onları iletişim çalışmalarına dahil etme çalışmaları […]

20.03.2013 - 10:30 | MediaCat

Dijital Pazarlama dünyasının, yine gündemini belirleyecek “Digital Age Summit 2013” bu sene 24 Ekim’de Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşecek.

 

Digital Age Summit’in bu yılki teması “Digital Engagement”. Dijital enformasyon teknolojilerinin, özellikle de kullanıcı içeriği ve sosyal medyanın yükselişi, pazarlama dünyasında radikal değişiklikler yarattı. Bu doğrultuda markalar kullanıcılarla bağ kurmanın ve onları iletişim çalışmalarına dahil etme çalışmaları içerisindeler..

 

Bu yıl 7. kez düzenlenecek Digital Age Summit, ‘Engagement’ başlığı altında bu önemli trendi gündemine taşıyarak, her zamanki gibi Türkiye’de bir ilk olacak. Yine birbirinden değerli, sadece kitaplarından takip edebildiğiniz ve dünyaca ünlü konuşmacıları sizlerle buluşturacağız.

 

 

Digital Age Summit’in bu yılki teması Engagement

Dijital enformasyon teknolojilerinin, özellikle de kullanıcı içeriği ve sosyal medyanın yükselişi, pazarlama dünyasında radikal değişiklikler yarattı. Markalar ilk etapta sosyal medyada güçlü bir yer edinmenin, mümkün olduğu kadar çok sayıda fan ve takipçi çekmenin telaşına düştüler ancak zaman ve tecrübeler, bunun yeterli olmadığını net bir şekilde ortaya koydu. Şimdi markalar kullanıcılarla bağ kurmanın, onları iletişim çalışmalarına dahil etmenin peşinde.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.