Digital Age Konferansı için geri sayım

“Dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age’in 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age konferansı...

07.09.2010 - 00:00 | MediaCat

“Dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age’in 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age konferansı bu yıl 7 Ekim Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Microsoft Advertising’in ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Digital Age konferansı, dijital pazarlama alanında dünyaca tanınmış uzmanları ve ilgili katılımcıları İstanbul’da bir araya getirecek.

“Dijital iş ve kültür dergisi” Digital Age’in dijital dünyadaki yenilikleri değerlendirmek ve pazarlamada dijitalin gücünü tartışmak için düzenlediği Digital Age konferansının bu yılki konusu Dijital Etki (Digital Impact). Dijital pazarlama profesyonellerini buluşturacak olan konferansa konuşmacı olarak 2009’un en iyi 100 kitabı içerisinde yer alan ‘Socialnomics’ kitabının yazarı, aynı zamanda da EF Education’ın Online Pazarlama Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Eric Qualman, Ogilvy Dijital Direktörü Pata Nuytemans ve ayrıca pek çok tanınmış konuşmacı da katılacaklar arasında.

Yurtiçi ve yurtdışından katılımcıların bulunacağı konferansta ele alınacak konuların başlıkları ise şöyle: “Yeni Dijital Ekonomi”, “Dijital Yaratıcılık ve Etki”, “Dijitali Doğru Ölçmek”, “Yeni Zamanın Yeni Ajansları”, “Diyalog 2.0: Dijital Tüketiciyle Diyalog Kurma Sanatı”, “Pazarlamada İçerik Üretimi” ve “Real-time Web ve Mobil Entegrasyonu”. Konferansta ayrıca Turkcell Ürün ve Servis Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar’ın moderatörlüğünü üstlendiği konulu bir oturum da yer alacak.

Digital Age Konferansı’nın ‘10 Dijital Başarı Hikayesi’ başlığını taşıyan ve tüm dijital/interaktif ve mobil ajansların yanı sıra yaratıcı ajansların ve medya ajanslarının katılımına açık olan özel oturumun sonunda 2009 yılının en iyi dijital çalışması seçilecek. Ajansların istedikleri sayıda işle başvurabilecekleri özel oturumun son başvuru tarihi 20 Eylül 2010. Yapılan başvurular, dijital dünyanın önde gelen isimleri tarafından dijital ortamda puanlandırılacak ve en yüksek puan alan 10 dijital kampanya konferansta tüm katılımcılara sunulmak üzere seçilecek.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Digital Age konferansının Altın Sponsoru Turkcell iken, internet basın sponsorluğunu hurriyet.com.tr ve ulaşım sponsorluğunu Türk Hava Yolları üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.