MediaCat

Digidays için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 20 Mart – 22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek.

Digidays için geri sayım başladı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından düzenlenen Digidays, dijital iletişim dünyası ile öğrencileri bu yıl 20 Mart – 22 Mart günleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi’nde ağırlayacak.

İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra dışarıdan katılımın da mümkün olduğu etkinlikte bu yıl 29 oturum düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte yer alacak isimler arasında Scorp Kurucu Ortağı Izzet Zakuto, Muse Istanbul CEO’su Serdar Ekrem Şirin, Wanda Digital Sosyal Pazarlama Direktörü Lara Baruh, Karpat  Independent Advertising Agency Başkanı Karpat Polat, Blippar Türkiye CEO’su Zehra Öney, Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi Derya İren, Turkuvaz Medya Grubu Kurumsal İletişim Etkinlik ve Tanıtım Yönetmeni Sevinç Çakmaz, Vizyon Medya Ajans Başkanı Nihat Kılıç, Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim, Zarakol İletişim Dijital İletişim Direktörü Onur Yazıcıoğlu, Arçelik Dijital Strateji ve Pazarlama Yöneticisi Metin Çerasi, IAB Türkiye Koordinatörü Aygen Tezcan, Defacto Dijital Pazarlama Müdürü Recep Murat Dağlı ve Pengea Dijital CEO’su Ferda Kertmelioğlu gibi isimler yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.