Didem Şekerel Erdoğan, Henkel’de 31 ülkeden sorumlu olacak

Türk Henkel’in başarılı Türk Pazarlama Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Orta Doğu Avrupa Ev Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürü olarak 31 ülkenin sorumluluğunu alacağı uluslararası pozisyona transfer oldu.

07.08.2007 - 14:30 | MediaCat

Türk Henkel’in başarılı Türk Pazarlama Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Orta Doğu Avrupa Ev Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürü olarak 31 ülkenin sorumluluğunu alacağı uluslararası pozisyona transfer oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 1996 yılında beyaz eşya sektöründe çalışma hayatına başlayan Didem Şekerel Erdoğan, 1,5 yıllık bir beyaz eşya sektörü deneyimin ardından 1998 senesinde Türk Henkel Deterjan grubunda Pril markasından sorumlu Assistan Marka Müdürü olarak çalışmaya başladı. Daha sonra sırasıyla Marka Müdürü, Senior Marka Müdürü olarak görev yapan Didem Şekerel Erdoğan, son iki yıldır da Türk Henkel Ev Bakım Ürünleri kategorisinden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu. Geçtiğimiz 10 yılda Pril markasının sıvı bulaşık deterjanları pazarındaki payını artırarak, liderliğini pekiştirmesini sağlaması ve de tuvalet temizlik ürünleri kategorisine geçtiğimiz sene güçlü bir giriş yapan Bref markasının bir seneden kısa bir sürede pazarın en güçlü oyuncularından biri haline gelmesi, Didem Şekerel Erdoğan’ın örnek başarılarından sadece birkaç tanesi.

Didem Şekerel Erdoğan başarılı kariyerinin devamında 1 Ağustos 2007 tarihi itibariyle Rusya, Polonya, Çekoslovakya ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu toplam 31 ülkeden sorumlu Orta Doğu Avrupa Ev Temizlik Ürünleri Pazarlama Müdürlüğüne atandı. Bu görevini Orta Doğu Avrupa’nın bağlı ve merkezi olduğu Henkel Avusturya-Viyana’da sürdürecektir. Henkel’de mesleki gelişim için teşvik edilen “Triple Two” süreci çerçecesinde yeni görevine başlayan Erdoğan, almış olduğu bu görevi de başarıyla daha ileriye taşımaya çalışacağını ve ülkesini uluslararası platformda temsil etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Kurumsal yapı içerisinde çeşitliliğe inanan ve insan kaynağını olabildiğince farklı kültürleri biraraya getirerek zenginleştirebileceğine inanan Henkel’in yöneticilik sürecine ad olan “Triple Two”; 2 ülkede, 2 farklı iş biriminde ve 2 farklı departmanda çalışmış olmak şeklinde tanımlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.