MediaCat

DHL ile Formula heyecanı sokaklarda

Bu yılki Formula 1 sezonunda, DHL Fatest

DHL ile Formula heyecanı sokaklarda

Bu yılki Formula 1 sezonunda, DHL Fatest Lap ödülü verecek olan DHL, 14 Mayıs 2007 ve 15 Temmuz 2007 tarihleri arasında İstanbul, Bursa ve İzmir’de DHL Fastest Lap Road Show etkinlikleri düzenliyor ve böylelikle Formula heyecanını sokaklara taşıyor.

İstanbul, Bursa ve İzmir’de düzenlenecek olan DHL Fastest Lap Road Show etkinliklerinde, yarış severler, Formula simülasyon araçlarında yarış heyecanına ortak olacak.

14 Mayıs – 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek DHL Fastest Lap Road Show organizasyonunda, en hızlı tur zamanına ulaşan yarışmacılara, DHL Fastest Lap ödülü verilecek. DHL tırı içerisinde yer alan Formula simülasyon araçlarında yarışlara katılma, hem de verilecek olan workshoplardan yararlanma imkanı bulacak olan yarış severleri sürpriz hediyeler bekliyor. İstanbul, Bursa ve İzmir illerinde düzenlenecek toplam 6 organizasyonun ilki, 14 Mayıs’ta İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek. www.dhl.com.tr adresinden etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi edinilebilecek.

DHL Fastest Lap Organizasyonun yer ve tarihleri şöyle: 14 Mayıs – 20 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde, 28 Mayıs – 03 Haziran arasında Metrocity Alışveriş Merkezi’nde, 11 Haziran – 17 Haziran arasında Migros Alışveriş Merkezi’nde ve 18 Haziran – 24 Haziran arasında Carrefour Alışveriş Merkezi’nde yapılacak.
02 Temmuz – 08 Temmuz tarihleri arasında Carrefour Alışveriş Merkezi’nde ve 09 Temmuz – 15 Temmuz arasında Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.