desiBel Ajans’a yeni genel müdür

Ajansın yeni genel müdürü Etel Aelyon oldu.

13.10.2014 - 14:06 | MediaCat

desiBel'in yeni genel müdürü Etel Aelyon oldu.

Kısa süre sonra 2’nci yaşını kutlayacak olan desiBel Ajans, önemli bir transfere imza atarak üst yönetimini yeniden yapılandırdı. 2010 yılından bu yana Grey Istanbul bünyesindeki Cohn&Wolfe İstanbul‘un genel müdürlüğünü yürüten Etel Aelyon, desiBel’in PR genel müdürü olarak göreve başladı. desiBel Ajans’ın kuruluşundan bugüne kadar genel müdürlük görevini üstlenen Gökay Çako, bundan böyle ajansta kurucu ortak ve yönetim kurulu üyesi olarak görevini sürdürecek.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Mütercim Tercümanlık eğitimi alan Etel Aelyon, eğitimine daha sonra ABD’de Pepperdine Üniversitesi’nde İletişim Bölümü’nde devam etti. 1992 yılında sektöre I.M.A.G.E. Halkla İlişkiler’de müşteri temsilcisi olarak adım atan Aelyon, 20 yılı aşkın bir süredir sürekli olarak halkla ilişkiler ajans tarafında kariyerini sürdürdü. 2005 yılından bu yana Grey İstanbul bünyesinde önce GCI ve 2008 itibarı ile Cohn&Wolfe Istanbul’da görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.