Derya Sazak Milliyet reklamlarını yazdı

Milliyet reklamlarını Stratejist ve Crema Creative Marketing Solutions hazırladı; montaj, dublaj ve animasyonları VSG gerçekleştirdi.

18.02.2013 - 09:51 | MediaCat

Derya Sazak Milliyet reklamlarını yazdı

Milliyet gazetesi genel yayın yönetmeni Derya Sazak bugün köşesinde ekranlarda yeni dönmeye başlayan Milliyet reklamlarının yaratıcı ekibini ve çalışma aşamalarını yazdı.

“Bu hafta ekranlara gelen televizyon reklamında ‘arı kovanı’ gibi çalışan Milliyet Yazıişleri’nden görüntüler yer alıyor.

Uzun soluklu bir koşunun artan temposuyla geçen dört ayın sonunda kendi gerçeğimizle bir kez de ekranlarda karşılaştık. ‘Burası Milliyet Yazıişleri’ diyen değerli sanatçı Yetkin Dikinciler’in sesiyle manşetler arasındaki yolculuğumuz gazete sayfalarından televizyonlara taşındı.

Ses getiren ve beğeniyle izlenen Milliyet reklamlarını Stratejist ve Crema Creative Marketing Solutions hazırladı, montaj, dublaj ve animasyonları da VSG gerçekleştirdi. Ajans Başkanları Sedef Senar, Ümit Ülker, Müşteri İlişkileri Direktörü Meftun Körez, kreatif direktör Serkan Demirel, sanat yönetmenleri Ceylan Özdemir, Adnan Koçak, reklam yazarı Hasan Gökhan Üstünel, dijital medya sorumlusu Barış Özerik ve yönetmen Aytan Gönülşen’e teşekkür ederiz.”

Derya Sazak’ın Milliyet’teki yazsının tamamını okumak için tıklayınız.

[youtube]http://youtu.be/ONZ9olCF6x8[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/t3FJIQngWTg[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/btPiMBzqIx8[/youtube]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.