Deneyim her şeydir

Saga, müşterilerini yaş ve deneyimin eşdeğerli olduğunu görmeye davet ediyor.

27.10.2021 - 14:57 | Simge Şenses

Deneyim her şeydir

Yaşlanmak ne anlama gelir? Yıllara meydan okumuş şık bir deri ceket eski midir, vintage mı? Yaş almak bir şişe şarabı olduğundan daha kıymetli yapmaz mı? Yıllanmış bir araba pekâla klasik ve havalı olabilir, öyle değil mi?

Birleşik Krallık’taki 50 yaş ve üzeri bireylere sigorta, birikim ve tatil fırsatları sunmanın yanı sıra ülkenin en çok okunan dergilerinden birini çıkaran Saga, hedef kitlesiyle daha yakın bağlar kurmak için marka konumlandırmasını güncelleyerek kurduğu “Deneyim Her Şeydir” platformuna 8,5 milyon sterlin yatırım yaptı. Bu bütçenin dörtte üçünü televizyona, kalanınıysa dijitale ayıracak olan marka, VCCP Londra’nın VCCP Media, VCCP CX ve Someone ile ortaklaşa tasarladığı yeni kampanyasında, ana hedef kitlesini oluşturan ve “Generation Experience” (Deneyim Nesli) olarak adlandırdığı 50 yaş ve üzeri bireylerin yaş kavramına bakış açılarını dönüştürmeyi hedefliyor.

Mecra olarak dijitali ve televizyonu kullanacak olan kampanya, influencer işbirlikleri ve sosyal medya aktiviteleriyle devam edecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Saga
  • Reklam Ajansı: VCCP Londra
Kaynak: Marketing Week

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.