Deloitte Türkiye’ye “2007 Satış Hedeflerini Gerçekleştirme” ödülü

“Oracle Partner Quota Club” (Oracle İş Ortağı Kota Kulübü) etkinliği kapsamında, Deloitte Türkiye satış hedeflerini gerçekleştiren diğer iş ortakları ile birlikte ödüle layık görüldü. Son üç yılda ikinci kez bu ödülü alan Deloitte Türkiye, Oracle ile Kurumsal Kaynak Planlama’dan (

04.09.2007 - 13:33 | MediaCat

“Oracle Partner Quota Club” (Oracle İş Ortağı Kota Kulübü) etkinliği kapsamında, Deloitte Türkiye satış hedeflerini gerçekleştiren diğer iş ortakları ile birlikte ödüle layık görüldü. Son üç yılda ikinci kez bu ödülü alan Deloitte Türkiye, Oracle ile Kurumsal Kaynak Planlama’dan (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Yönetişim-Risk-Uyumluluk Çözümleri (Governance, Risk & Compliance), Perakende Sektörü Çözümleri, İş Zekası, gibi bir çok alanda işbirliği yapıyor.

4 Eylül 2007, İstanbul – Deloitte Türkiye, Oracle’ın iş ortaklarına verdiği “Satış Hedeflerini Gerçekleştirme” ödülünü kazandı. Oracle tarafından “Oracle Partner Quota Club” etkinliklerinde 2007 mali yılında satış hedeflerini gerçekleştiren iş ortaklarına ödül verildi.

Oracle’ın az sayıda iş ortağının ulaştığı bu başarının ödülünü, Deloitte Türkiye adına Danışmanlık Hizmetleri Kurumsal Uygulamalar Lideri Cem Sezgin, Oracle Türkiye İş Uygulamaları Ülke Müdürü Gürhan Kalelioğlu’ndan aldı.

Cem Sezgin, Deloitte’in Oracle ile küresel düzeyde yaptığı stratejik iş ortaklığının Türkiye’de hem bilişim hem de danışmanlık gibi ekonomi için iki önemli uzmanlığın ülke yararına gelişmesi ile devam ettiğini belirtti. Sezgin sözlerine şöyle devam etti:

“Son 3 senede ikinci kez bu ödülü kazanmamız oldukça sevindirici. Bu ödül, aynı zamanda Oracle ile devam eden işbirliğimizin sağlıklı ve verimli gittiğinin de bir göstergesi: Halen Oracle ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Yönetişim-Risk-Uyumluluk Çözümleri (Governance, Risk & Compliance), İş Zekası, Perakende Sektörü Çözümleri, Mali Konsolidasyon, Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) gibi alanlarda işbirliğimiz var ve müşterilerimize ortak hizmet veriyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.