Deloitte İzmir’de operasyon üssü kuruyor

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ekonomisini ve dolayısı ile şirketlerini de etkileyen küresel ekonomik krize karşın Deloitte...

26.05.2009 - 11:35 | MediaCat

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ekonomisini ve dolayısı ile şirketlerini de etkileyen küresel ekonomik krize karşın Deloitte, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 1986 yılından bu yana İstanbul ve Ankara’da faaliyetlerini sürdüren Deloitte, 1 Haziran 2009 tarihinden itibaren İzmir ofisini hayata geçirme kararı aldı.

Türkiye’de denetim, vergi, danışmanlık ve kurumsal finansman alanlarında hizmet veren Deloitte, İzmir ofisinde ağırlıklı olarak denetim ve vergi olmak üzere risk yönetimi, satın alma ve birleşme, kriz yönetimi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman gibi tüm hizmetlerini aynı kaliteli hizmet anlayışı ile vermeye devam edecek.

İzmir’de hali hazırda pek çok büyük şirkete İstanbul ve Ankara ofisleri üzerinden hizmet verdiklerini belirten Deloitte Türkiye Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer, konuyu şöyle değerlendirdi:

“İzmir, bir liman kenti olması dolayısıyla ticaret konusunda kendini geliştirmiş bir ilimiz, Ege Bölgemiz ise sanayi açısından Türkiye’nin en gelişmiş bölgelerinden biri. Deloitte olarak, yaşanmakta olan ekonomik kriz ortamına rağmen yatırımlarımıza devam etme kararı aldık. Bu doğrultuda hayata geçirmeye karar verdiğimiz ilk yatırımımız İzmir’deki ofisimiz oldu. Yeni ofisimiz ile İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki sanayici ve iş adamlarımıza tüm imkanlarımız ile daha yakın olacağımızı düşünüyor ve daha yoğun hizmet verebileceğimize inanıyoruz.”

Deloitte Academy de artık İzmir’de

2006 yılından bu yana Deloitte Eğitim Vakfı’nın bir iştiraki olarak iş dünyasına eğitim hizmetleri vermekte olan Deloitte Academy, İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmir’de de eğitimler düzenlemeye başladı.

Deloitte Academy yönetim kurulu üyelerinden, şirket uzmanlarına kadar her seviyedeki profesyonelin; halka açık, çok uluslu şirketlerden, KOBİ’lere kadar her büyüklükteki işletmenin eğitim ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlıyor. Deloitte Academy sınıfiçi eğitim programları, şirketlerin ihtiyaçlarına özel eğitimler ve web tabanlı eğitim programları sunuyor. Deloitte Academy, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS), vergi, Basel II, iç denetim, BT denetimi, kurumsal yönetim ve muhasebe konularında eğitimler düzenliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.