Dekolte THY engeline takıldı

Demet Akalın’ın “Zirve 2010” billboard’u THY engeline takıldı. THY reklam bölümü sorumlularının...

25.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Demet Akalın’ın “Zirve 2010” billboard’u THY engeline takıldı. THY reklam bölümü sorumlularının “Ramazan ayı yaklaşırken bu kadar dekolte olmaz” itirazı üzerine, ünlü şarkıcının göğüs dekoltesi photoshop’la kapatıldı.

Hürriyet’in haberine göre yeni albümü “Zirve 2010” için çektirdiği fotoğraflar, Demet Akalın ile THY reklam sorumlularını karşı karşıya getirdi. Akalın’ın yüz üstü uzanmış pasta yerken çekilen fotoğrafı havaalanı için fazla dekolte bulununca kısa süreli kriz yaşandı.

Türk Hava Yolları’nın reklam bölümü yetkilileri “Göğüs dekoltesi fazla. Billboard için üç aylık anlaşma yapılacak, o sırada Ramazan ayı da gelmiş oluyor. Bunu biraz kapatabilir misiniz” deyince ünlü şarkıcı harekete geçti. Fotoğraftaki derin göğüs dekoltesi photoshop tekniğiyle kapatıldı, yenilenen fotoğraf kısa süre içinde yetkililere teslim edildi. Akalın, konuyla ilgili “Evet, THY’nin bize ‘Biraz kapatabilir misiniz’ ricasında bulunduğu doğru… Biz de fotoğraftaki dekolteyi photoshop tekniğiyle kapatarak yeniden kendilerine gönderdik. Billboard bu şekilde basıldı” dedi.

İşte Demet Akalın’ın orjinal albüm fotoğrafı:

Adriana Karembeu’lu Zeki Triko reklam panosu da yıllar önce ciddi bir kriz yaratmış, pano Hac döneminde hiçbir açıklama yapılmadan ve firma sahibi Zeki Başeskioğlu’na bilgi verilmeden Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden kaldırılmıştı.      

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.