Değişen Tüketici Kim?

Günümüz tüketicilerinin profilini çıkaran Değişen Tüketici Kim? MediaCat Kitapları arasına yeni bir kitap daha katıldı...

29.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Günümüz tüketicilerinin profilini çıkaran Değişen Tüketici Kim? MediaCat Kitapları arasına yeni bir kitap daha katıldı…New York Times köşe yazarı Rob Walker’ın kaleminden çıkan ‘Değişen Tüketici Kim’ adlı eser Türkçeye uyarlandı.

Kitaba ait arka kapak bilgisi şu şekilde:

New York Times köşe yazarı Rob Walker’ın modern pazarlamanın uzmanı olma gibi bir iddiası yok. Ama yapmış olduğu kişisel ve kurumsal düzlemdeki gözlemlerle bugünün toplumunda markaların ne ifade ettiği konusunda ortaya argümanlar atıyor. Walker, zihinlerimizi, davranışlarımızı ve satın alma alışkanlıklarımızı derinlemesine inceleyen ilk analistlerdendir.

Tüketiciler artık ya reklam hazırlamak ya da ürünleri şirketlerin birer temsilcisi olarak arkadaşlarına veya ailelerine tanıtarak ağızdan ağıza kampanyalarına katılmak gibi viral pazarlamaların başrollerindeler. Böyle bir süreçte de markalarla ilişki kurarak kültürel, siyasi, toplu aktivitelere katılmış oluyorlar. Rob Walker, hem pazarlama hem kültürel antropoloji incelemelerini bir araya getirerek satın aldığımız ürünlerin neden bugüne dek hiç olmadığı kadar bizi yansıttığını ve aslında satın aldığımız şeyin biz olduğunu ortaya koyuyor. Günümüzün tüketici davranışlarını farklı bir bakış açısıyla okumak isteyenler için eşsiz bir kaynak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.