Dedeman’da marka yönetimine yeni isim

Türkiye’nin oteller zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International’ın merkez ofisine Marka Yöneticisi olarak Patricia Geneux atandı.

01.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin oteller zinciri olan Dedeman Hotels & Resorts International’ın merkez ofisine Marka Yöneticisi olarak Patricia Geneux atandı.

Dedeman Hotels & Resorts International’da Marka Yöneticiliği görevine 27 Ocak 2011 tarihinde atanan Geneux, otelcilik kariyerine Güney Afrika’da bulunan Newlands Oteli’nde Resepsiyon Şefi olarak başladı. Geneux, Ön Büro Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra sırasıyla yine Güney Afrika’da bulunan Gold Reef City Oteli ve Sunny Side Park Oteli’nde Odalar Bölümü Müdürü, Inn on the Square Oteli’nde Otel Müdürü, Mount Nelson Oteli’nde Odalar Bölümü ve Proje Müdürü ve Table Bay Oteli’nde yine Otel Müdürü olarak görev aldı. Patricia Geneux daha sonra Dubai’de bulunan Roya International’da Konuk Danışmanı, Güney Afrika’da bulunan Commodore ve Portswood Oteli’nde Genel Müdür, Vietnam’da bulunan Life Resorts Otelleri’nde Proje Müdürü olarak çalıştı. Son olarak ise Rusya ve Malta’daki Corinthia Otelleri’nde Proje Müdürü olarak görev aldı.

Cornell School of Administration ve Gordon Institute’de Stratejik Otel Yöneticiliği Programı mezunu olan Patricia Geneux, iyi derecede İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.